Pool of Tears
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum RPG !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The photos of a sexy guy! xD

In jos 
+2
Alice
*Yu*
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Aimi

Aimi


Mesaje : 161
Data de înscriere : 19/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 7:59 am

aa deci lui ii dai cainele, aaa?bineee
Sus In jos
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 216
Data de înscriere : 20/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:19 am

Hai nu mai fi suparata!:]] Nu am zis ca le dau lor cainele :]]
Sus In jos
Aimi

Aimi


Mesaje : 161
Data de înscriere : 19/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:20 am

nu conteaza!!! eu vreau caineleeee
Sus In jos
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 216
Data de înscriere : 20/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:23 am

Tie ti-l dau p-ala mare! Asta mic trebuie sa stea langa mama lui :]] aaa pardon, langa tatal lui :]]
Sus In jos
Aimi

Aimi


Mesaje : 161
Data de înscriere : 19/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:31 am

nu il vreau pe ala :-L
Sus In jos
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 216
Data de înscriere : 20/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:48 am

Whatever, new photos...

Aiurea :]]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Rebecca
Admin
Rebecca


Mesaje : 189
Data de înscriere : 19/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:49 am

Bai, dami mie catelu ca eu te stiu de la 3 ani! :o3. Plomit ca am glija de el! :o3. Si place prima poza! :d
Sus In jos
https://pooloftears.forumgratuit.ro
Aimi

Aimi


Mesaje : 161
Data de înscriere : 19/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:57 am

tu stii ce dulce esti in prima poza=p~?
uite-l pe Romeo in roz=]]]]]]]]]]]]
aoleoo ma=]]]]]
si eu vreau cainele:-W
[-X nu am intereseaza
uiteeee-teeeee in masinutaaa ;x ;x...
te iubesccc brunetuleee >;d<
Sus In jos
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 216
Data de înscriere : 20/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:31 am

S-ar putea sa i-l dau lui Becky, nu stiu.:-? E cainele trupei, deci trebe sa vorbesc si cu Strifoiu :]]
Umm..app, Becky, stii ca in poza de la avt ti se vede fundul ala mare?O.o
Si lasa, Aimi, ca si tu ai fundul mare! :X te iubesc ma :*
Aaa si scz, Becky pt off-topic :]] dar nu m-am putut abtine! Hai, nu arunca cu scaune in mine!!:]]
Sus In jos
Aimi

Aimi


Mesaje : 161
Data de înscriere : 19/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:33 am

daca il dai lu Becky nu ai ai ce vorbi cu mine.Si lasa ca vorbesc eu cu Strifoiu
Sus In jos
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 216
Data de înscriere : 20/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:37 am

Ette na de-aia nu-mi place mie spanacul!:]] Vorbeste cu Diva :]]adica cu Strif :]]
Sus In jos
Aimi

Aimi


Mesaje : 161
Data de înscriere : 19/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:51 am

bine...o sa vorbesc >;P si treci pe mess:]]
Sus In jos
Rebecca
Admin
Rebecca


Mesaje : 189
Data de înscriere : 19/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:29 pm

Bai nesimporcule. :-L Nu ma face sa te pocnesc! =]] In fine, lasa ca vezi tu :]]
Sus In jos
https://pooloftears.forumgratuit.ro
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 216
Data de înscriere : 20/01/2010

The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The photos of a sexy guy! xD   The photos of a sexy guy! xD - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:31 pm

Aveam de gand sa iti dau tie cainele dar m-am razgandit! =]]]]] Ia hai gata, nu va mai certati pe catzelul meu ma! Iete la ele, ce tupeu! >;P :]]]]
Si ia hai, sa vedem daca ma poti pocni :>:>:>:>
Sus In jos
 
The photos of a sexy guy! xD
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pool of Tears :: RPG :: Albumul Personajelor-
Mergi direct la: