Pool of Tears
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum RPG !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ME! Becky!! Haide CLICK! :D

In jos 
+4
Alexander
*Yu*
Alice
Rebecca
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Rebecca
Admin
Rebecca


Mesaje : 189
Data de înscriere : 19/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 12:33 pm

Asa! Vezi, stiam eu ca pana la urma recunosti ca suntem flati! >Smile
Sus In jos
https://pooloftears.forumgratuit.ro
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 216
Data de înscriere : 20/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 1:00 pm

Ummm mi se pare ca a 3-a poza ai mai pus-o...dar,nu conteaza...mai salivez inca o data :]]
Apoi...nice pozele, ma' friend :]]


Ultima editare efectuata de catre *Yu* in Joi Ian 21, 2010 1:02 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Rebecca
Admin
Rebecca


Mesaje : 189
Data de înscriere : 19/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 1:01 pm

Phoay eram SIGURA ca am mai pus-o odata! =]]
Sus In jos
https://pooloftears.forumgratuit.ro
Maximilian

Maximilian


Mesaje : 46
Data de înscriere : 20/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 11:35 pm

În primu` rând! BĂI NENE! .. Tuuuuu .. dacă te atingi de vre-un fir delicat,sau o atingi MAI TARE,jur că o să vezi alt-fel lumea =]] Mamăăăăă! Bunăă a facut-o mama natură! Ah,ce bunaciune! =]] In fine! Eşti proprietatea mea,clarrr? Nici nu cred că era nevoie să te intreb .. eşti doar a mea!!!!!! .. Bun,salivez deja =]] .. So,te iubesc,beyb,şi vreau poze noi .. :-w
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 377
Data de înscriere : 19/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 8:56 am

Huh` ? Deci o sa am si eu cumnat :-? ]
SOrameo ca tu ai deja cumnatica : >
Sus In jos
Rebecca
Admin
Rebecca


Mesaje : 189
Data de înscriere : 19/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 8:58 am

Max, Max, Max! Pleci deja si nu imi dai niciun pupic? >:p Bei laaauuuu esti! =]] Se supala Becky pe tine! =]] Da tot te yuby! :X Asa..poze new:

Spoiler:
Sus In jos
https://pooloftears.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 377
Data de înscriere : 19/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:01 am

Yuhuu , oh sister , my god ce mumoasa esti doar semeni cu mine *batting eyelashes*
Sus In jos
Rebecca
Admin
Rebecca


Mesaje : 189
Data de înscriere : 19/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:13 am

Deah bai, seman cu tine? Da' decat ca sunt mai frumoasa! =]]
Sus In jos
https://pooloftears.forumgratuit.ro
Maximilian

Maximilian


Mesaje : 46
Data de înscriere : 20/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:32 am

Băăă cuaie! Ce pu ... mea zici de yuby,că are nume de câine .. ia vezi! HĂ!!! Te bag in spital ..! Ah,yubyre! Ce frumoasa eşti! *daydreaming* Luv yu,beyb! *love,love,love*
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 377
Data de înscriere : 19/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:33 am

Iaute ce repede paraste >;p
Reao nu iti mai zic nimic !
Sus In jos
Maximilian

Maximilian


Mesaje : 46
Data de înscriere : 20/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:35 am

Dhea! Ar fi anormal să nu îmi spună mă! Oricum,din nou,luv`ya,bitha! *love,love,love*
Sus In jos
Rebecca
Admin
Rebecca


Mesaje : 189
Data de înscriere : 19/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:40 am

Hai bai ca nu suntem la gradinita! =]] Ii zisai sa rada si el putin! :p No fi nervos ca nu mai vorbesc cu tine :-L Ah da, luv ya, Max! *kiss*
Sus In jos
https://pooloftears.forumgratuit.ro
Maximilian

Maximilian


Mesaje : 46
Data de înscriere : 20/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:42 am

Bita,te log eu flumos aşa cum te rog eu câteodată! .. Schimbă poza aia de la avatar,cu pen-unltima din ultimul set de poze,ah! TE ROG!!! *puppy dog eyes**
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 377
Data de înscriere : 19/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:43 am

Deci te rog asta e personaju` de la mine
Inseamna ca sunt priceputa ;x
Sus In jos
Rebecca
Admin
Rebecca


Mesaje : 189
Data de înscriere : 19/01/2010

ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:51 am

Sweet! *biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiig hug* Ok, o schimb :p
Sus In jos
https://pooloftears.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ME! Becky!! Haide CLICK! :D   ME! Becky!! Haide CLICK! :D - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
ME! Becky!! Haide CLICK! :D
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» ME! Haide, dati CLICK sa vedeti cine sunt [ho ma ca stiti deja :]] ]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pool of Tears :: RPG :: Albumul Personajelor-
Mergi direct la: